MANDAG

TIRSDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LØRDAG

LØRDAG

14.30 – 15.15

Pensionister

Hold 1

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

16.00 – 16.40

Begynder Trin 1

Hold 32

Rune Dehn Thomsen

Begynder Trin 2

Hold 29

Anja Wettergreen Aagesen

14.20 – 15.05

Pensionister

Hold 3

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

Thea Ingemann

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1

Hold 45

Sandra Brandt

Øvede Trin 1 Hold46

Martin Munksdorf

8.50 – 9.40

Vandgymnastik

Hold 24

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

8.55 – 9.45

Vandgymnastik

Hold 26

Laila Bering Larsen

 

15.20 – 16.10

Vandgymnastik

Hold 10

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

16.45 – 17.25

Begynder Trin 1

Hold 28

Rune Dehn Thomsen

Let Øvede Trin 1

Hold 33

Anja Wettergreen Aagesen

15.10 – 15.55

Pensionister

Hold 2

Ulla Schmidt

Jane Nielsen

Thea Ingemann

16.45 – 17.25

Let Øvede Trin 2

Hold 47

Sandra Brandt

Øvede Trin 2

Hold 48

Martin Munksdorf

9.45 – 10.35

Vandgymnastik

Hold 25

Gerda Ulrich

Michelle Pedersen

9.50 – 10.15

Søstjerner

3 – 5 år

Hold 58

Laila Bering Larsen

Tina Jensen

 

16.15 – 16.55

Begynder Trin 1

Hold 30

Trine Jørgensen

Begynder Trin 1

Hold 31*

Alder 8-14 år

Lars Semmelhaack

17.30 – 18.10

Let Øvede Trin 1

Hold 34

Anne Semmelhaack

Let Øvede Trin 2

Hold 35

Maria T. Johansen

16.00 – 16.40

Let Øvede Trin 1.

Hold 43

Jane Nielsen

Let Øvede Trin 2.

Hold 44

Ulla Schmidt/ Thea Ingemann

17.30 – 18.20

Vandaerobic/

Vandgymnastik

Hold 22

Michelle Pedersen

 

10.20 – 10.45

Baby

0 - 1½år

Hold 51

Maja Wollesen

 

17.00 – 17.40

Let ØvedeTrin1

Hold 60

Trine Jørgensen

Øvede Trin 1

Hold 63

Lars Semmelhaack

18.15 – 18.55

Let Øvede Trin 1.

Hold 36

Anne Semmelhaack

Øvede Trin 1

Hold 38

Maria T. Johansen

16.45 – 17.25

Voksen begynder

Hold 14

Jane Nielsen

Voksen let øvede

Hold15

Ulla Schmidt/Thea Ingemann

   

10.50 – 11.15

Haletudser

1½ – 3 år

Hold 54

Maja Wollesen

10.35 – 11.15

Begynder Trin 2

Hold 52

Martin Andersen

17.45 – 18.25

Let Øvede Trin2

Hold 62

Trine Jørgensen

Øvede Trin 2

Hold 61

Lars Semmelhaack

19.00 – 19.40

Cross-svøm

Hold 42

Fra 13 -18 År

Jesper Schmidt

Cross-svøm

Hold 4

Fra 18 år -+40

Mads Voss

17.30 – 18.30

Vandhundene

Hold 49

Bente Langkjær

Thea Ingemann

   

11.20 – 12.00

Begynder Trin 1

Hold 55

Henrik Handberg

11.20 -12.00

Let Øvede Trin 1 Hold 56

Martin Andersen

 

19.45 – 20.30

Voksen begynder

Hold 12

Jesper Schmidt

Voksen let øvede

Hold13

Mads Voss

18.35 – 19.25

Vandaerobic

Hold 20

Olga Hansen

       
   

19.30 – 20.20

Vandaerobic

Hold 21

Olga Hansen

       

Sæson 2019-2020

Spørgsmål vedr. tilmeldingen. Børnehold: Jane Nielsen 29 88 79 71 Voksenhold: Maria Johansen 30 20 43 37